Kariéra

V současné době nabízíme tyto pracovní pozice:

Hledáme obchodního zástupce do našeho týmu v Středočeském kraji, který bude mít za úkol budovat vztahy se zákazníky v obcích a průmyslových areálech. Naše společnost se specializuje na provoz čistíren odpadních vod, vodáren a kanalizací. Skvělá možnost, jak se zapojit do této prosperující oblasti v zázemí rychle rostoucí společnosti, i když nemáte zkušenosti. Hledáme lidi s energií a touhou pracovat.

Náplň práce:

  • Obchodní činnost v obcích a průmyslových areálech v rámci Středočeského kraje
  • Pomocná servisní činnost strojů na ČOV v rámci Středočeského kraje
  • Diagnostikování a odstraňování poruch, zpracování nabídek
  • Zpracování podkladů o provedené práci (opravné listy, týdenní výkaz práce atd.)

Požadujeme:

  • Ochotu se učit a chuť na sobě pracovat
  • Samostatnost a spolehlivost
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Mzdu na úrovni 35 000 – 70 000 Kč
  • Služební automobil dle dohody
  • Možnost dalšího rozvoje
  • Možnost zkráceného úvazku
  • Zázemí v Praze, výjezdy do Středočeského kraje
  • Asistentku, která domlouvá schůzky

Do našeho týmu hledáme vhodné kandidáty na pozici technického pracovníka pro servis obecních a průmyslových čistíren.
Pokud nemáte s tímto oborem zkušenosti, rádi Vás zaučíme. Nehledáme odborníky ale schopné lidi, kteří chtějí být dobře ohodnoceni za svou práci.

  • Servis a montáž strojů na ČOV v rámci Středočeského kraje
  • Diagnostikování a odstraňování poruch
  • Preventivní, záruční prohlídky a revize
  • Zpracování podkladů o provedené práci (opravné listy, týdenní výkaz práce apod.)

Požadujeme:

  • Manuální zručnost
  • ŘP sk B
  • Ochotu cestovat

Výhodou bude, pokud budete mít:

  • Svářečský průkaz nebo zkušenost s elektroinstalací a vyhlášku 50/78 Sb
  • Praxi na obdobné pozici

Nabízíme:

  • Mzdu na úrovni 40 000 – 60 000 Kč
  • Dle dohody služební automobil
  • Možnosti nástupu: ihned / dle dohody
  • Zázemí Praha 4, výjezdy po ČR

Do našeho týmu hledáme vhodné kandidáty na pozici Projektový manažer Junior. Pokud nemáte s tímto oborem zkušenosti, rádi Vás zaučíme. Hledáme schopné lidi, kteří chtějí být dobře ohodnoceni za svou dobře odvedenou práci.

  • Spolupráce mezi výrobním a servisním úsekem v oblasti ČOV, přečerpávacích stanic a úpraven vody

  • Zaškolení vedoucími seniorními pracovníky

  • Administrativní činnost zejména v programech společnosti

  • Účast při obchodních jednání

Požadujeme:

  • Středoškolské nebo VŠ vzdělaní, ideálně technického směru nebo příbuzných oborech

  • ŘP sk B

  • Ochotu cestovat a časovou flexibilitu

  • Odpovědnost a chuť pracovat a být odměněn

  • Znalost práce v MS Office

Nabízíme:

  • Mzdu na úrovni 40 000 – 60 000 Kč/měs.

  • Možnost dalšího rozvoje a realizace v rámci naší společnosti

  • Výjezdy po ČR, zejména středočeský kraj

Pokud vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis na email info@vakprahaas.cz nebo vyplňte formulář níže. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.