Oprava a servis čerpadel

K provozu čerpadel patří i pravidelný servis. Vaše čerpadlo nepřetržitě kontrolujeme a monitorujeme. S jistotou víme, v jakém je stavu. Používáme moderní technologie, díky kterým dokážeme případnou závadu odhalit. Než si stačíte něčeho všimnout, náš tým je připraven poskytnout vám kompletní servis na míru.

 

Na co se náš servis vztahuje?

Čerpadlo

Servisujeme čerpadla kalová značky KSB, Wilo, Grundfos, Calpeda a HCP.

Prodej čerpadla

Ať jste z obce, města či průmyslového areálu, máme pro vás širokou nabídku vodohospodářských zařízení. Vybrat si můžete z tlakových, horizontálních a vertikálních čerpadel. S nimi souvisí i komplexní servis, který vám poskytneme. Díky moderním technologiím, které naše čerpadla pohání, ušetříte až 37% na provozních nákladech za elektřinu.

Monitorujeme potenciální závady zařízení a předcházíme jim. Šetříme vám tak čas i peníze za výměnu nebo opravy. V případě havárie nabízíme kompletní servis a rychlou výměnu.

Pokud máte zájem o naše zařízení, vyplňte poptávkový formulář a my vás kontaktujeme s výhodnou nabídkou.

Půjčovna čerpadel

Mezi naše služby patří půjčovna vodohospodářských zařízení. K dispozici máme kalová a benzínových čerpadla a zařízení do vrtů. Pokud potřebujete čerpadlo, nebo se vaše poškodilo, vyplňte náš webový formulář a my se vám ozveme.

Čerpadla nám zajišťuje Duffek s.r.o., česká firma zaměřující se na vybavení pro hasičský sport, ale i pro města, obce a vesnice. K dispozici na jejich webu jsou katalogy s širokým výběrem čerpadel. Ověřte si sami, jaké máte možnosti na https://vystroj-vyzbroj.cz/