Provozování ČOV

Obcím, samosprávním celkům a průmyslovým areálům zajišťujeme kompletní realizaci a údržbu čistíren odpadních vod (ČOV) na klíč. Ochraňujeme čistotu vaši vody a zajistíme vám nepřetržitý dohled na vašimi ČOV. To všechno s úsměvem na tváři, práce nás baví. Nejen to. Postaráme se i o vaše přečerpávací stanice.

Jaká je cena ČOV?

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a proto je náš ceník spíš orientační. Využíváme špičkové technologie a tím snižujeme celkové náklady na provoz ČOV o 37% (a to se při dnešních cenách energií vyplatí).

Proč spolupracovat s námi?

Přečtěte si co všechno naše správa obsahuje.

S čím vám pomůžeme?

Doplňující služby

Návrhy a modernizace starých technologických celků

Máte zastaralou ČOV? Není problém. Jsme v oboru už roky a umíme vám obstarat kompletní modernizaci starých technologických celků. 

Napište nám, my za vámi přijedeme a budeme vám asistovat od návrhu až po výkopové práce.

Opravy a servis čerpadel

Pravidelně kontrolujeme stav vašich čerpadel a díky tomu bude vaše ČOV šlapat na plný plyn. Postaráme se o všechna vodohospodářská zařízení. Díky nepřetržitému monitoringu máte jistotu, že máte vše pod kontrolou. 

Nemusíte nic řešit. Pro vaše čerpadlo si přijedeme a vyměníme ho za provizorní. Na opravu čerpadla od nás dostanete navíc 6 měsíční záruku kvality.

oprava čerpadel