Vodohospodářské zařízení

Rekonstrukce i výstavba vodohospodářských zařízení

Pro obce a průmyslové areály provádíme rekonstrukce ČOV a také starých vodohospodářských celků. Postaráme se vám o veškerou potřebnou dokumentaci a navíc od nás dostanete pasportizační dokumentaci zcela zdarma.

Výhodou našeho řešení je komplexnost. Nebudete potřebovat firmu, která vám například provede výkopové práce nebo obstará projektovou dokumentaci. Všechno dřinu uděláme za vás.

Díky našim špičkovým technologiím vám naše řešení ušetří víc než 37% nákladů na energie (při dnešních cenách si za ušetřené peníze můžete koupit nové auto).

 

Jak to probíhá?

Zajímá vás něco bližšího k našim rekonstrukcím? Napište nám a my vám to vysvětlíme.

Doplňující služby

Detekce úniku vody

V reálném čase detekujeme úniky vody. Jakákoliv výchylka od normy nám signalizuje problém. Pro samotnou lokalizaci úniku vody používáme špičkové technologie společnosti Radeton

S námi se není třeba strachovat, že vám problém “přeteče” přes hlavu.

Kouřové a těsnící zkoušky

Zkoušky těsnosti jsou důležité proto, aby nedocházelo k přetěžování čistíren odpadních vod. 

Zjistíme jestli existuje nelegální připojení na odpadní potrubí, netěsnosti v potrubí, nesprávné napojení dešťových vod či neobvyklý zápach. Jako výstup od nás obdržíte dokument revizního protokolu.

Výkopové a bezvýkopové práce

Bezvýkopové opravy potrubí či kanalizace jsou nedílnou součástí rekonstrukcí vodohospodářských zařízení. 

V posledních letech se stávají větším a větším trendem hlavně díky svému neinvazivnímu přístupu. Ten sebou nese nízké náklady. A to se vyplatí!